AktualnościWydarzenia

Koncert zespołu HIRA!

Zapraszamy 18 czerwca o godzinie 20:00 na koncert zespołu HIRA transmitowany z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Zespół powstał w Zawierciu. Ich skład jest nietypowy jeśli chodzi o wiek. Różnica między najmłodszym a najstarszym członkiem wynosi ponad 30 lat. Są żywym przykładem, że w muzyce nie ma granic wiekowych. Połączyli doświadczenie na rockowych scenach ze świeżym podejściem i nowymi pomysłami. Część składu zajmuje się muzyką zawodowo, mają za sobą koncerty z m.in. ze Zbigniewem Wodeckim, Kasią Kowalską, Urszulą. Ich muzyka jest połączeniem rockowych gitarowych riffów z popowymi liniami melodycznymi. Ich celem jest to, aby muzyka trafiała do jak największego grona słuchaczy. Zimą 2019 roku nagrali demo, które rozdali w setkach egzemplarzy podczas koncertów w sezonie letnim. Aktualnie pracują nad wypuszczeniem pierwszego singla wraz z teledyskiem.

Przez najbliższe miesiące nie spotkamy się na koncercie w Miejskim Ośrodku Kultury. Koncert na jaki możemy sobie dziś pozwolić to występy artystów online. Na szczęście współczesna technika pozwala na stworzenie atmosfery, charakterystycznej dla występów takich zespołów jak HIRA.
Postaramy się, aby była to uczta dla słuchaczy.
Całe spotkanie będzie transmitowane na żywo na Facebooku oraz na kanale MOK Poręba na YT.
Otwórzcie się na najlepszą muzykę! Do zobaczenia 18 czerwca o godzinie 20:00.