AktualnościWydarzenia

Szyjemy maseczki dla mieszkańców Poręby!

Cieszymy się, że do akcji “Szyjemy maseczki dla Mieszkańców Poręby” przyłączają się kolejne osoby. Mowa o pani Janinie Gajek, wiceprzewodniczącej Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów “Nestor” w Porębie, członkini Rady Seniorów Miasta Poręba oraz Dyskusyjnego Klubu Książki działającego w Miejskiej Bibliotece Publicznej, osobie zawsze chętnej do pomocy.
W tym miejscu pragnę złożyć podziękowania dla pani Aleksandry Kubackiej, pracowników MOK Marty Wcisło i Katarzyny Parli, pracowników MBP Barbary Machury i Lucyny Dziechciarz, które każdego dnia z pełnym zaangażowaniem wycinają, szyją, wymyślają ciekawe prototypy kolejnych maseczek, przyjmują od Państwa zgłoszenia, pakują i na bieżąco dokupują materiał, gumę krawiecką i nici.
Za współpracę serdecznie dziękuję OSP Poręba i OSP NIWKI. I tym razem pokazaliście, że wspólnie możemy zdziałać jeszcze więcej!
Postaramy się realizować Państwa zamówienia na bieżąco.
Jeśli wśród mieszkańców są osoby chętne do wspólnego szycia, prosimy o kontakt – zapewniamy materiały!

Dodatkowo miło mi poinformować, że radni reprezentujący kluby Jedność i Przyszłość oraz Pozytywna Inicjatywa, jak również radna Grażyna Furmanek i radny Jarosław Machura przekazali na rzecz Miejskiego Ośrodka Kultury 5 litrów mydła do rąk o działaniu antybakteryjnym.
Ponadto radni klubu Jedność i Przyszłość przekazali darowiznę na rzecz Miejskiego Ośrodka Kultury, która zostanie wykorzystana na działania naszej instytucji w ramach akcji “Szyjemy maseczki dla Mieszkańców Poręby”.

Dziękujemy za współpracę w trosce o wspólne dobro nas wszystkich!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Karolina Ostrowska