AktualnościWarsztaty

Warsztaty Sensoplastyka ®-elementy!

27 lipca i 7 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty „Sensoplastyka ®-elementy”. W trakcie warsztatów dzieci przygotowywały ciecz nienewtonowską, ciastolinę, piasek kinetyczny oraz piasek księżycowy. Wszystkie produkty zostały zrobione na bazie naturalnych składników takich jak mąka pszenna , mąka ziemniaczana, woda, olej.
Dzieciom najbardziej podobało się tworzenie gniotka oraz plaży z piasku kinetycznego.

Akcja “Lato w mieście – Lato z przygodą” jest finansowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Porębie, Miejską Bibliotekę Publiczną w Porębie oraz w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2018 roku i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2018 roku.