Działają u nas

Koło Teatralne “Na przekór”

Teatr “Na przekór” tworzą ludzie z ogromnym poczuciem humoru, kreatywni, otwarci, bezpretensjonalni i zaangażowani. Mnóstwo scenicznych rozwiązań powstaje w czasie prób. Aktorzy nie boją się eksperymentów, ambitnie i wytrwale doskonalą swoje warsztaty artystyczne.

W sezonie 2017/2018 teatr wystawił następujące inscenizacje:

1. Humoreskę “Ziemniak Zbyś”.
2. Montaż słowno – muzyczny “Pasja tworzenia” poświęcony życiu i twórczości Stanisława Wyspiańskiego.
3. Poetycką baśń satyryczną “Ptasie tarapaty” w wersji dla dzieci i dla dorosłych.
4. Futurystyczne przedstawienie patriotyczne “Kłopoty króla Stanisława”.

Obecnie teatr pracuje nad spektaklem pt.”Sumienie narodu” poświęcone życiu i twórczości Stefana Żeromskiego.

W skład zespołu wchodzą następujące osoby:
Wiesława Aleksiewicz
Tatiana Cieślik
Helena Grabowska
Bronisław Grenda
Krystyna Rauk
Maryla Sperka
Edyta Szwed
Andrzej Szwed
Elwira Wnuk
Halina Rok

Pan Andrzej Szwed komponuje doskonałe prezentacje multimedialne do przedstawień.
Autorką scenariuszy i reżyserem jest Dorota Zieleniec

Serdecznie zapraszamy na zajęcia w każdy piątek w godzinach 16:00 – 18:00 do sali widowiskowej MOK!

Zapisy pod numerem tel: 517 – 905 – 774.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.