AktualnościWarsztaty

Warsztaty z grafiki komputerowej.

Od 10 do 18 lipca w Pracowni Internetowej Orange odbywały się warsztaty z grafiki komputerowej. Podczas warsztatów dzieci tworzyły projekt przypinki lub magnesu w programie CorelDRAW, a potem wykonywały je w maszynie do robienia przypinek. Dzieciom bardzo podobały się zajęcia, gdyż uczyły one także obróbki wybranych zdjęć przez dzieci . Warsztaty te zostały zorganizowane w ramach Mobilnego Uniwersytetu Kultury i Sztuki przez Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Częstochowie. Dziękujemy serdecznie instruktorowi Panu Tadeuszowi Ogonek za przeprowadzenie tak ciekawych i kreatywnych warsztatów.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury.
Warsztaty zorganizowane w ramach akcji „Lato w mieście – lato z przygodą”, która jest finansowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Porębie oraz w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w 2018 roku i Gminnego Programu Przeciwdziałania Narkomanii w 2018 roku.